Magic Leotards

Viskas, ko reikia meninei, sportinei ir akrobatinei gimnastikai!  Kostiumai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvami  iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojami Swarovski akmenėliais, puošiami rankų darbo piešiniais , , atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.

Magic Leotards

Viskas, ko reikia meninei, sportinei ir akrobatinei gimnastikai! Mūsų kostiumai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvamas iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojamas Swarovski akmenėliais, puošiamas rankų darbo piešiniais ir atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.

Magic Leotards

Viskas, ko reikia meninei, sportinei ir akrobatinei gimnastikai!  Kostiumai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvami  iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojami  Swarovski akmenėliais, puošiami rankų darbo piešiniais, atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.

Magic Leotards

Viskas, ko reikia meninei, sportinei ir akrobatinei gimnastikai!  Kostiumai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvami iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojami Swarovski akmenėliais, puošiami rankų darbo piešiniais , atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.

KOSTIUMŲ PRIEŽIŪRA

  1. Skalbti tik vėsiame vandenyje.
  2. Naudoti audinius tausojančias skalbimo priemones,skirtas šilko ar vilnos skalbimui.
  3. Netrinti stipriai tų vietų ,kur yra piešiniai.
  4. Nerekomenduojama gręžti.

5. Išskalbus kostiumą, rekomenduojama nusausinti jį suvyniojus i rankšluostį.Tai galima pakartoti keletą kartų,kol kostiumas taps beveik sausas.Tuomet kabinkite ant pakabos ir leiskite išdžiūti visiškai. Nelyginkite lygintuvu,bet jeigu tai darysite,tai tik per marlę ar kitą ploną audinį.