Magic Leotards

Viskas, ko reikia meninei, sportinei ir akrobatinei gimnastikai!  Kostiumai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvami  iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojami Swarovski akmenėliais, puošiami rankų darbo piešiniais , , atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.

Magic Leotards

Viskas, ko reikia meninei, sportinei ir akrobatinei gimnastikai! Mūsų kostiumai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvamas iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojamas Swarovski akmenėliais, puošiamas rankų darbo piešiniais ir atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.

Magic Leotards

Viskas, ko reikia meninei, sportinei ir akrobatinei gimnastikai!  Kostiumai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvami  iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojami  Swarovski akmenėliais, puošiami rankų darbo piešiniais, atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.

Magic Leotards

Viskas, ko reikia meninei, sportinei ir akrobatinei gimnastikai!  Kostiumai yra kuriami atsižvelgiant į Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvami iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojami Swarovski akmenėliais, puošiami rankų darbo piešiniais , atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.

PARDUOTUVĖ

Išnuomojami įvairių dydžių kostiumai ir suknelės varžyboms !